1. דף הבית
  2. רצפות אפוקסי
  3. רצפת אפוקסי

רצפת אפוקסי

לא משנה באם אתם מעוניינים לאטום משטח בטון, או שמא ברצונכם לשפץ ריצוף שכבר "ידע זמנים טובים יותר", כך או כך הבחירה ברצפת אפוקסי עשויה לשנות את המקום לבלי היכר, תוך כדי כך שהיא מספקת ערך מוסף – חיזוק הריצוף. רצפת אפוקסי שימושית בצורה מפתיעה עבור שימור של משטחי בטון, כמו גם הגנה, מפני הסבת נזק חמור – לכל זה מתווספת הצגה של גימור מושלם ומבריק. למי מבינכם, שטרם התוודע לתופעה ההולכת וגוברת כיום, של ציפוי רצפת אפוקסי, נקדים ונאמר, שבמידה, למשל, שהרצפה בביתכם לא תהיה מצופה ותיוותר פתוחה ליצירת נזקים, כי אז רצפת האפוקסי עשויה להגן על הרצפה שבנכס שלכם מכל הסבת נזק.


האם רצפת אפוקסי ידידותית לסביבה?

ניתן לומר בוודאות, כי רצפת אפוקסי ידידותית לסביבה. חרף העובדה כי עסקינן אודות תרכובת כימית, רצפת האפוקסי נחשבת לידידותית לסביבה בשל כך שהיא דורשת רק מעט חומרים, וגם משום שלא נדרש להחליף אותה תכופות. הסביבה יכולה ליהנות מהפחתה של חומרים ומכונות, בשל כך כי התקנת מרצפות שונות מחייבת כלים מסיביים, כגון עץ, או לחלופין מסורים לחיתוך אריחים, וכיוצא בזאת. רצפת האפוקסי מבקשת רק את הכלים האלמנטריים, הרבה פחות מכל מיני שיטות ריצוף. בשל העובדה כי הציפוי של רצפת האפוקסי עשוי להחזיק לטווח הארוך, לא משתמשים בכמויות רבות למדי של חומר בתדירות גבוהה. המשאבים הללו משמשים רק במידת הצורך, מה שכמובן מסייע לסביבה. במידה וחשוב לכם ליהנות מריצוף ירוק, שהינו גם איתן, חסכוני וגם אטרקטיבי, כי אז נראה שהריצוף האפוקסי יענה על כל דרישותיכם, ותהיה זאת הבחירה המושלמת בשבילכם.

במה מועילה רצפת אפוקסי?

רצפת אפוקסי מועילה בכך שהיא הופכת כל חלל למקום מושלם ואלגנטי. במידה וחפצה נפשכם לשפץ את המוסך שבביתכם, בעיקר בפרט מכיוון שאתם עובדים בחיי היום יום ממנו, הרצפה האפוקסית היא מתאימה כמו כפפה ליד לצרכים שלכם. היא נודעת בזכות סגולתה לייצר נראות יוקרתית ואלגנטית. המשטח המבריק של רצפת האפוקסי יכול להשלים כל תאורה מעוצבת שנמצאת בחלל המתאים. כשהאור חודר ומבריק, כי אז המקום מקבל ממדים חיים וחדשים להפליא.

רצפת אפוקסי בסופרלנד
logo בניית אתרים