054-3975111

עפר ניסים


  1. דף הבית
  2. /
  3. פרופיל חברה

פרופיל חברה


" כשפגשתי שוב הנאה והתרגשות ..." 

 

אחרי למעלה מ-25 שנה בהן נדדתי ברחבי העולם כיהלומן, קיבלתי החלטה לפני מספר שנים לממש  אהבה ישנה: "בניה ועיצוב". זאת, מתוך החלטה צלולה להתמסר לתהליך המרתק והמחייב שעיקרו  ללוות פרט או משפחה לבית חדש מעוצב ופונקציונלי, בנוחות, שמחה ובטחון. שמי עפר ניסים, בן 55 ,עומד בראש "אמיר שדרוג נכסים".

 

ההתחלה הייתה במעט השקעות נדל"ן לצרכיי הפרטיים, תוך שימת דגש על איתור נכסים ישנים בעלי פוטנציאל השבחה ושדרוג. היצירתיות והחזון הגלומים בתחום זה, הפכו לאהבה אמתית והביאו להחלטה להרחיב הפעילות לעבודות חוץ דרך אדריכלים ולקוחות פרטיים, שהרבה מהם תמיד רצו לשדרג את ביתם ומהרבה סיבות דחו את ההתמודדות עם הנושא, ולהרחיב את החברה.  

 

בחברה זו רוכזו פרויקטים שניהלתי, משיפוץ כללי של דירות ישנות, דרך וילות פרטיות, ולאחרונה פנטהאוז יוקרתי בעל שטח כולל של כ 500 מ"ר.

כשאדם אוהב את עבודתו, הסביבה שמחה, הלקוחות,  המשפחה וכמובן שותפים לדרך כגון קבלני משנה ממגוון תחומים בהם מערכות קירור, חימום, מערכות אלקטרוניות, בריכות שחיה, חומרי בניה חכמים ומתקדמים ועוד. כיום אני גאה להיות בין השאר קבלן הביצוע  המומלץ של תשלובת כרמל אחזקות ומרכז העיצוב של איידי . דיזיין.

 

לאחרונה נוצר שיתוף פעולה בפרויקטים משותפים עם חברת "ירון טיבט בניה בע"מ ", המתמחה בביצוע עבודות  בניה וגמר במגדלי יוקרה אקסקלוסיביים בתל אביב, לרבות ביצוע תמא 38 . 

 

כאדם המקפיד על לימוד ותנועה מתמדת, חשיבה יצירתית ומיומנות בעשייה ובבחירת צוותים מקצועיים, אני מאמין בראש ובראשונה בהגינות, שירות, שקיפות מלאה עמידה בלוח זמנים, שימוש בחומרים נבחרים והקפדה על כל פרט.

חשוב לי שהתהליך הזה שנקרא "בית חדש"  יהיה נעים ובטוח לכל אורך הדרך.

זו דרכי... ואשמח לעשות זאת גם עבורכם.


בניית אתרים 2all