1. דף הבית
  2. פרופיל חברה

פרופיל חברה


"כשפגשתי שוב הנאה והתרגשות ..." 

 

אחרי למעלה מ-25 שנה בהן נדדתי ברחבי העולם כיהלומן, קיבלתי החלטה לממש  אהבה ישנה: "בניה ועיצוב". בתחילת הדרך "אמיר שדרוג נכסים" בבעלותי התמקדה 

בשקעות נדל"ן לצרכיי הפרטיים, תוך שימת דגש על איתור נכסים ישנים בעלי פוטנציאל השבחה ושדרוג. היצירתיות והחזון הגלומים בתחום זה, הפכו לאהבה אמתית והביאו להחלטה להרחיב הפעילות לעבודות חוץ דרך אדריכלים ולקוחות פרטיים, שהרבה מהם תמיד רצו לשדרג את ביתם ומהרבה סיבות דחו את ההתמודדות עם הנושא,   

 

בחברה זו רוכזו פרויקטים שניהלתי, משיפוץ כללי של דירות ישנות, דרך וילות פרטיות, ולאחרונה פנטהאוז יוקרתי בעל שטח כולל של כ 500 מ"ר.

כשאדם אוהב את עבודתו, הסביבה שמחה, הלקוחות,  המשפחה וכמובן שותפים לדרך כגון קבלני משנה ממגוון תחומים בהם מערכות קירור, חימום, מערכות אלקטרוניות, בריכות שחיה, חומרי בניה חכמים ומתקדמים ועוד. כיום אני גאה להיות בין השאר קבלן הביצוע  המומלץ של תשלובת כרמל אחזקות ומרכז העיצוב של איידי . דיזיין.

עם הזמן החברה התמחתה ביציקות בטון מסוגים שונים,ובעיקר בבטון מוחלק  בפרויקטים מגוונים. מחלקה זו התרחבה לפעילות של יציקות מדה מתפלסת לענף הבניין, בנייה פרטית, מוסדות ציבור ועוד, למטרות שונות ובגמר עליון מגוון, גם כרצפה סופית, ושינתה את שמה ל " MULTIFLOOR מולטיפלור חיפויי בטון" שבה מרוכזת פעילות זו כיום.כאדם המקפיד על לימוד והתחדשות מקצועית, חשיבה יצירתית ומיומנות בעשייה ובבחירת צוותים מקצועיים, אני מאמין בראש ובראשונה בהגינות, שירות, שקיפות מלאה,  עמידה בלוח זמנים, שימוש בחומרים נבחרים והקפדה על כל פרט.

חשוב לי שהתהליך מול הלקוחות יהיה נעים ומוקפד מקצועית, וזה הדגש שאני משתדל לשים כדגל של החברה.

logo בניית אתרים