1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. מיקרוטופינג - כל המידע

מיקרוטופינג - כל המידע

אם הגעתם לכאן אתם ככל הנראה מחפשים מידע על מיקרוטופינג לקראת התקנת רצפת בטון או עבודת שיפוץ. מיקרוטופינג הוא ציפוי עשוי מלט פולימרי בו משתמשים כאשר נדרשת שכבת ציפוי דקה ועמידה. שכבת הטופ ידועה כעמידה במיוחד ואידאלית בעבור משטחים של בטון, עץ, פלדה ועוד. שימוש במוצר מתאים למתחמים פנימיים וחיצוניים.

חידוש משטחים עם מיקרוטופינג

משטחים של בטון, עץ, קרמיקה ועוד אפשר לחדש באמצעות שכבת מיקרוטופינג דקה עשויה בטון איכותי. יציקה שכבה דקה של שלושה מילימטרים בלבד מעניקה למשטח ציפוי חדש שמאפשר יצירת מראה מעוצב ומודרני. ניתן להתקין ציפוי מיקרוטופינג על קירות, משטחי רצפה פנימיים, משטחים חיצוניים, מגרשי בטון, מדרגות ועוד. בהתאם לצורך אפשר יהיה להתקין משטח אחיד או משטח מחולק.

מיקרוטופינג מול בטון מוחלק

ההבדל העיקרי בין שני המוצרים הוא העובי של שכבת הבטון. כאשר מתקינים מיקרוטופינג השכבה של הבטון תהיה דקה במיוחד (עד ארבעה מילימטרים). לעומת זאת, התקנת רצפת בטון מוחלק תדרוש יציקת בטון בעובי של כעשרה סנטימטרים. הבדל נוסף בא לידי ביטוי בשיטת התקנה. את המיקרוטופינג אפשר להתקין על גבי רצפה קיימת ללא חובת פירוק בעוד את יציקת הבטון המוחלק אי אפשר.

השכבה הדקה של החומר מעניקה למשטח מראה מבריק, יוקרתי ואלגנטי. עמידות בפני מים מבטיחה גם שימוש נוח ותחזוקה קלה. המאפיינים של החומר מאפשרים שליטה טובה בגוון שמתקבל כך שאפשר יהיה לבצע במידת הצורך תיקונים במשטח מיקרוטופינג קיים.

איך מתקינים?

התקנה של מיקרוטופינג דורשת מעורבות של צוות מקצועי ומנוסה שמכיר היטב את חומרי הגלם ומשתמש בציוד חדיש. אין מדובר בעבודת שיפוץ בסיסית אותה כל קבלן יוכל לבצע בעבורכם. אם חשוב לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר – אל תמהרו להתפשר על פחות מהקבלן הטוב ביותר. לקראת ההתקנה יבחן הצוות את התנאים בשטח ויתכונן בהתאם. אתם תקבלו הסבר מפורט אודות אופי העבודה, חומרי הגלם, התוצאות הצפויות, העלויות ואפשרויות העיצוב. יש להקפיד על השגת המראה המבוקש במהרה לפני שהבטון מתייבש. ישנו פרק זמן קצר מאוד במהלכו מעצב הצוות המקצועי את השכבה הדקה בדיוק כמו שרציתם. 

טואול - בניית אתרים