1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מדה דקורטיבית

מדה דקורטיבית

מהי מדה דקורטיבית?

כיום, עבודה עם מדה  דקורטיבית הפכה לדבר שבשגרה. הפילוס מתבצע באמצעות חומר גרגירי אותו מערבבים עם מים ומניחים על הריצוף לקבלת משטח ישר. השימוש בחומר מומלץ בעבור כל עבודות הריצוף. החברות המובילות בתחום הפכו את השימוש במדה לחלק בלתי נפרד מעבודת הגימור.

מחפשים פתרון ריצוף בעבור בית פרטי, דירת יוקרה, מסעדה או לובי של בית מלון? מדה דקורטיבית משמשת שכבת גמר עליונה סופית, עמידה וחזקה במיוחד. ניתן להשתמש במדה הדקורטיבית גם למטרת הטבעות בטון דקורטיבי עם תבניות מוכנות. התקנת מדה דקורטיבית מתבצעת באמצעות אנשי מקצוע עם המלצה על צוות מקצועי שמכיר היטב את סוגי החומרים ויודע להתאים בין סוג המדה לבין סוג המשטח.

הכנות דרושות לביצוע

על מנת להתקין מדה דקורטיבית או כל סוג אחר של מדה יש לנקות היטב את המשטח מלכלוך, אבק, שאריות של דבק או כל חומר אחר שעלול לגרוע מאיכות ההדבקה. במקרים בהם נדרשת יציקת בטון חשוב להקפיד לייבש היטב את הבטון לפני שממשיכים אל השלב הבא. על התשתית להיות נקייה ויבשה. במידת הצורך הצוות יחספס את המשטח על מנת לשפר את איכות ההדבקה. 

כעת כאשר המשטח מוכן אפשר להתחיל לערבב את המדה עם מים בהתאם להנחיית היצרן. הערבול מתבצע באמצעות מערבל חשמלי ידני. מומלץ ערבול של 2 דקות לפחות. לאחר הערבוב הראשון כדאי להמתין כדקה להתייצבות של החומר ולחזור ולערבב אותו שוב למשך 2 דקות. את התערובת המוכנה יוצקים על המשטח (דרך רשת סינון) בצורה זהירה ומסודרת. אין להוסיף כל חומר אל תערובת המדה. על הטמפרטורה בחדר להיות מעל 5 מעלות צלזיוס ומתחת ל-30 מעלות צלזיוס. בכל עבודה עם מדה יש להקפיד על שימוש באמצעי מיגון ולהימנע מכל מגש של החומר עם העיניים ועם העור.

יתרונות של מדה דקורטיבית

ציפוי רצפה של מדה דקורטיבית מעניק למשטח מראה חדש, רענן ואחיד. תהיה זו רצפה חלקה ומודרנית ללא חלוקה לאריחים. המראה של הבטון הפך בשנים האחרונות לסממן של יוקרה וסגנון. התקנה של רצפת מדה דקורטיבית תביא עמה נוחות ועמידות שמבטיחות שימוש בטיחותי. רצפת הבטון תהיה קלה וניקוי ועמידה בפני משקל כבד, שריטות ורוב סוגי הכימיקלים. 

עבודה עם מדה מתפלסת דקורטיבית תאפשר לכם ליהנות מכל העולמות. החומר משמש גם שכבה עליונה דקורטיבית וגם מיישר את המשטח. אדריכלים ומעצבי פנים ממליצים על החומר כפתרון נהדר למתחמים בהם מתבקש מראה יוקרתי ואחיד. התקשרו עכשיו
054-3975111
logo בניית אתרים