1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון

ליטוש רצפת בטון הינו תהליך אפשרי ואף מומלץ. חשוב לציין כי בטון הינו חומר נפוץ ביותר בתעשיית הבניה והשיפוצים ואף, משתמשים בו עבור צרכים דקורטיביים. באמצעות מסור יהלום או לחילופין מקדחת יהלום בליווי מיומנות ניתן לבצע מגוון רחב של דברים שונים ומדהימים יחד עם הבטון, אפילו ללא כל צורך בשימוש בבטון דקורטיבי. נוסף על האמור, חשוב לציין כי לא משנה כמה העבודה תהיה מקצועית, ניתן לומר כי לעיתים נוצרים סדקים או לחילופין קילופים כאלו ואחרים, כאן תהליך ליטוש הבטון נכנס לסיפור. מטרת התהליך של ליטוש הבטון הינה למעשה להעניק לנו את האפשרות לתקן את כלל הסדקים והקילופין הללו, ולאחר מכן להשאיר מראה חלק ואחיד. 


מתי צריך לבצע ליטוש בטון ידני?


ניתן לומר כי קיימים שני מקרים בהם ישנו צורך בביצוע ליטוש בטון ידני:


בעת יצירת הבטון והחלקתו - במידה וזה עתה נוצקה הרצפה בבית העסק שלכם או לחילופין במחסן, מוטב כי תבצעו תהליך ליטוש לרצפת הבטון. שכן יש לציין כי ביצוע ליטוש בטון ידני בשלב זה יעשה את כל ההבדל בין רצפה גזה לרצפה חלקה ומבריקה. בעת תהליך ליטוש הבטון הידני מוחדרים למעשה כימיקלים אשר הופכים את הרצפה לנקייה ונוצצת יותר כך שלמעשה היא מקבלת מראה אלגנטי ואסתטי הרבה יותר. 


ליטוש רצפת בטון קיימת - גם במידה והרצפה שלכם נוצרה כבר לפני מספר שנים ואף פעם לא דאגתם ללטש אותה, ניתן לומר ללא חשש כי הדבר לא מעיד על כך שאין באפשרותכם לעשות את התהליך כעת. ליטוש רצפת בטון קיימת הינה משימה מעט מורכבת ולכן, מוטב כי תפנו לאנשי מקצועי מקצועיים ואמינים על מנת להעניק לעצמכם ראש שקט בכל הנוגע לביצוע התהליך. 


התקשרו עכשיו
054-3975111
logo בניית אתרים