1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. החלקות בטון

החלקות בטון

מהי החלקת בטון וכיצד היא מתבצעת

מחפשים צוות מקצועי שמתמחה בעבודות החלקת בטון ליצירת שכבה איכותית, עמידה, חלקה ונעימה להליכה? הגעתם למקום הנכון! כאן תמצאו הסבר בקצרה אודות החלקת בטון וטכניקת העבודה. המידע הבסיסי הזה לא יהפוך אתכם לאנשי מקצוע אך הוא יסייע לכם להבין מה צפוי לכם ולהתכונן כראוי. ככל שתדעו יותר על החלקות בטון כך תצליחו להיות מעורבים יותר בתהליך, תעכבו אחר העבודה ותפקחו עליה. עבודות החלקת בטון מתבצעות באמצעות ציוד מתאים שמצליח לייצור שכבת בטון קשה ודחוסה. תוספת של חומר נגד שחיקה וחומרים נוספים יוצרת רצפת בטון איכותית וחלקה שנעים לדרוך עליה. אין מדובר בשכבה של בטון מחוספס. עם סיום שלב ההחלקה מורח הצוות שכבה של סילר על המשטח בכדי למנוע ספיגה של ווקס ולהגן על שלמות ואיכות הבטון למשך שנים רבות.

החלקות בטון: המדריך המלא

ניתן לומר בצורה חד משמעית כי בטון תמיד היה וככל הנראה גם תמיד ישאר אחד מחומרי הגלם המבוקשים והנפוצים ביותר בתעשיית חומרי הבנייה. יחד עם האמור, כאשר אנחנו מדברים על הפן האסתטי והעיצובי, הרי ששיטת החלקות בטון היא שיטה שנכנסה לתודעה רק בחלוף השנים האחרונות. כמו כן, החלקות בטון הוא למעשה תהליך אשר מתאים לאנשים אשר מעוניינים לבצע ריצוף מסוגנן עם רמת גימור מבריקה, רמת גימור שתשדרג באופן משמעותי ונרחב את המראה החיצוני של הרצפה, מבלי שבאמת תוכלו להבחין היכן נמצאת רצפת הבטון. יחד עם זאת, בעת בה מדובר על תהליך זה, הרי שעומדת בפניכם האפשרות להגיע לתוצאה מרשימה שתשפר בצורה נרחבת את הקו העיצובי המתלווה אל החלל שכן, הרעיון המרכזי שעומד מאחורי החלקות הבטון הוא העובדה כי ניתנת לנו האפשרות לשנות את היציקה הבסיסית במטרה לשדרג אותה, הן מבחינה דקורטיבית והן מבחינה פרקטית. 


איפה וכיצד ניתן ליישם החלקות בטון?


בעיקרון, תוכלו ליישם בטון מוחלק בכל חלל, גם כאשר מדובר על אזורים פנימיים כמו חלל הסלון בבית שלכם ואפילו בחדר השינה וכן גם בחללים חיצוניים כמו שבילים, חניות, מרכזים מסחריים וכיוצא בכך. כמו כן, בעת בה אנו בוחרים ליישם החלקת בטון, הרי שלא פעם נבחר להתייחס לתהליך מהבחינה האסתטית והעיצוב שכן, תמיד נרצה להתייחס לאווירה הכוללת ולקו העיצובי המנחה את החלל. נוסף על כך, תהליך החלקת בטון הוא תהליך הדורש ניסיון רב שכן, קיים הצורך בהכנת השטח הייעודי, יציקת הבטון ופילוסו אל הגובה הנדרש, ייבוש היציקה, יישום החומר המקשר ובסופו של תהליך שימוש במכשיר ייעודי בשם הליקופטר שכן, במידה ואין לכם את ארגז הכלים והניסיון הדרושים, מוטב כי תפנו לשירותיה של חברה מקצועית ואמינה בתחום. 

החלקת בטון בבית פרטי
החלקת בטון בסלון של בית פרטי


התקשרו עכשיו
054-3975111
logo בניית אתרים