1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בטון מוחלק – כל היתרונות

בטון מוחלק – כל היתרונות

שנים רבות שימש הבטון חומר גלם ראשי בתעשייה הכבדה בלבד. כיום, טכניקות עבודה חדישות הפכו את הבטון למילה האחרונה בתחום העיצוב. מעצבי פנים שמחפשים פתרונות ריצוף אסתטיים ואיכותיים לדירות יוקרה בוחרים בטון מוחלק ובטון דקורטיבי. הם נהנים כך מרשימה ארוכה של יתרונות בתקציב מינימלי.

יציקת בטון אחת בלבד

רצפת בטון מוחלק מותקנת כמקשה אחת יחד עם יציקת הבטון הבסיסית של המבנה. לא יהיה צורך בהתקנה של שכבת בטון נוספת. טכניקות החלה חדישות מאפשרות לצוות המקצועי להפוך את הבטון האפור הסטנדרטי ליציקה חלקה, מעוצבת, מרשימה, בטיחותית, עמידה וקלה לניקוי.

עמידות גבוהה במיוחד

כולנו מכירים את הבטון כחומר גלם עמיד וחזק במיוחד. אנו משתמשים בבטון כאשר אנחנו מעוניינים להבטיח עמידות מקסימלית. בתחום הריצוף, העמידות הגבוהה של הבטון מפני שחיקה הופכת את רצפת הבטון המוחלק להשקעה נבונה לטווח ארוך. רצפות בטון מוחלק מחזיקות מעמד למשך עשרות שנים תוך שמירה על מראה מרשים ואסתטי. תוספים עכשוויים מעניקים לשכבה העליונה בריצוף הבטון הגנה מקסימלית. מובטחת עמידות של שנים רבות הן למרקם והן לצבע.

דחיית כתמים

רצפה נקייה מעידה על בית נקי. היכולה של רצפת הבטון לדחות כתמים ולאפשר ניקוי קל מהווה יתרון משמעותי. בטון מוחלק כולל שכבת הגנה עליונה שאוטמת את המשטח, אינה מאפשרת ספיגת חומרים ומונעת כך הכתמה של הרצפה. היכולת לדחות כתמים הופכת את הבטון המוחלק לפתרון נוח במיוחד. התחזוקה השוטפת דורשת ניקוי קל בלבד. בשונה מפתרונות ריצוף אחרים, בעבור משטחי בטון אין צורך בהחלפת רכיבים בלויים.

אפשרויות עיצוב אינסופיות

מגוון עשיר של דגמים וגוונים מבטיח התאמה לטעמכם האישי, לקו העיצוב הקיים ולמאפיינים של המתחם. אפשר לשלב במבנה יותר מדגם אחד של בטון מוחלק וליצור כך מראה ייחודי. הבחירה בבטון מוחלק מהווה פתרון ריצוף מקיף וחזק במיוחד בתחום התשתיות, היציקה, הבטיחות, הנוחות והאסתטיקה.

מעוניינים בעבודות בטון מוחלק? חברה מקצועית, מנוסה ובעלת מוניטין מעמידה לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע. כל העבודות מתבצעות בשיטות מודרניות עם חומרי הגלם הטובים ביותר. התוצאות מדברות בעד עצמן וכך גם הלקוחות המרוצים.

טואול - בניית אתרים