054-3975111

עפר ניסים


נא השאירו פרטים ונחזור אליכם כדי לראות כיצד נוכל לשתף פעולה

נא השאירו פרטים ונחזור אליכם כדי לראות כיצד נוכל לשתף פעולה


אתם בעלי נכס או אדריכלים הפועלים עבור לקוח בעל נכס. אותו נכס כבר תוכנן והותאם על פי המידות והצרכים האישיים שלכם או של הלקוח עד לאחרון הפרטים. מה שנשאר זה למצוא את קבלן הביצוע המתאים שיוכל להוציא את התוכנית לפועל.

שמי עפר ניסים, ואני מבצע  שירותי קבלן מכל הסוגים ללקוחות קטנים וגדולים באמצעות חברת "אמיר שדרוג נכסים" .

מניסיוני כקבלן ביצוע, למדתי כמה חשוב לפעול בצורה הגונה ושקופה מול הלקוח,כמה חשוב לעמוד בלוחות זמנים שנקבעים מראש, וליצור אצלו תחושת ביטחון . את הפעילות שלי מולכם אבצע על ידי שימוש בחומרים האיכותיים ביותר , עמידה מלאה בלוח הזמנים שנקבע והקפדה על כל פרט ופרט. במסגרת עבודתי אני שם דגש על חשיבה יצירתית ומיומנות הן בבחירת הצוותים המקצועיים שילוו את תהליך העבודה, והן בעשייה בשטח.

קבלני המשנה שאנו עובדים איתם הם בעלי מקצועי בלעדיים לחברה , ומומחים בתחומים רבים כמו אלומיניום, ברזל, מיזוג אוויר, נגרות בניין, תריסים, מערכות חימום תת- רצפתי, בריכות שחייה מתועשות, עבודות זכוכית, ניסור בטון ועוד.

לא משנה מה סוג הנכס: דירה ישנה או חדשה, בית פרטי או פנטהאוז – אדאג שהתהליך לקראת הגשמה של אותו חלום שהוא " בית חדש " יהיה נעים ובטוח עבורכם לאורך כל  הדרך.  
השאירו פרטים
, ונשמח לחזור אליכם כדי לראות איך נוכל לשתף פעולה.

השירותים שלנו

המלצות


"בשש שנים האחרונות עברנו להתגורר בבית פרטי באזור ת"א פעמיים. בכל פעם גייסנו את עפר לשיפוץ ושדרוג הבית (בשכירות). כל פעם מחדש נדהמנו מיכולת הראיה התכנונית, והיכולת שלו להפוך בית ישן מאוד לקן משפחתי חם שמותאם לדרישותינו - משבירת קירות ויציקות ועד פיתוח גינה פרגולה ודק. בזכות היכולות שלו אנחנו נהנים יום יום מביתנו ומודים לו על כך."
זיווה ועדי מאירי 


 "העבודה מאד מקצועית. תקשורת טובה לכל אורך הדרך, אישית ועם סבלנות רבה ונעימה גם עם בעלי מקצוע וגם עם הלקוחות. ידע תמיד למצוא פתרון לכל סוגיה והגמרים היו ברמה גבוהה מאד. נהנתי לעבוד עם עופר מכל הבחינות וממליצה לאדריכלים ולאנשים פרטים".
אריאלה לביא , אדריכלית 


"חברת "אמיר שדרוג נכסים" נמנית עם לקוחות קבוצת החברות שלנו. לאורך השנים יצא לי להכיר מקרוב את יכולת הביצוע של החברה, אמינותה ושביעות רצונם של האדריכלים שהפנינו אליהם. מתוך כך החלטנו שעפר ניסים וחברת "אמיר שדרוג נכסים" הינם קבלני הביצוע המומלצים שלנו ברשת, ללקוחות פרטיים ולאדריכלים."
אביב איתני, מנכ"ל קבוצת "כרמל אחזקות" 

פרויקטים נבחרים


רח אוסישקין רמה"ש

106 מ"ר ,שיפוץ יסודי הכולל הריסת 2 חדרים,בוידם,הטמעת תשתיות אינסטלציה וביוב,גז,חשמל ותקשרת חדשות,הגדלת פתחים חיצוניים ,חלונות אלומיניום חדשים כולל ויטרינת סלון,תריס גלילה חשמלי,מעקה מרפסת חדש,תוספת חדר אמבטית הורים,הנמכות גבס בסלון ובחדר אמבטיה כללי,בנית קיר בטון אדריכלי,מטבח חדש,התקנת גופי תאורה,פרקט רב שכבתי בכל השטח,חידוש דלת כניסה,שפכטל ןוצביעה כללית.משך הפויקט  10 שבועות.


בלוך גבעתיים

110 מ"ר שיפוץ יסודי הכולל הריסת חדר,בוידם,הטמעת תשתיות אינסטלציה וביוב,גז,חשמל ותקשרת חדשות,איטום גג בניין,  החלפת חלונות ותריסים ,עיצוב מחדש של חדרים רטובים,תוספת חדר רחצה הורים,מטבח חדש,הנמכות גבס, ריצוף כללי,התקנת 4 מזגנים,שפכטל וצבע כללי בכל הדירה.משך פרויקט 8 שבועות.


 למרחב רמה"ש

685 מ"ר מגרש,420 מ"ר בנוי ,מרתף +קומת קרקע+קומת מגורים.בניה ממצב שלד עד למפתח,כולל בריכת שחיה ופיתוח.גג רעפים עשוי קורות עץ גושני,רצפת בטון מוחלק,מערכת חימום תת רצפתי מתקדמת על בסיס צנרת מים ספירלית בכל הבית,חשמל חכם,תריסי עץ בחזית,חלונות פרופיל בלגי.בין הבתים הידועים בשכונה...


סוקולוב רמה"ש

פנטהאוז קומה אחת בשטח כולל של כ 530 מ"ר,250 מ"ר בנוי,30 מ"ר מרפסת אחורית,250 מ"ר גג כולל בריכה ,גזיבו ברביקיו, 2 פרגולות 45 מ"ר,דק גושני.בניה ממצב מעטפת .מערכות פנים כוללות חימום תת רצפתי על בסיס צנרת מים םפירלית בכל הרצפה,חשמל חכם כולל אודיו וידאו,תשתית גז ל 5 נקודות.בניה פנימית מגסבס דו קרומי כולל הנמכת תקרה בכל שטח המגורים.בניה לפי תכנית אדריכלית עד למפתח.
משך הפרויקט 4.5 חודשים.


קלאוזנר 17 הרצליה פיתוח

שיפוץ כללי של קומת קרקע בבית בן 20 שנה, הכוללת מטבח, סלון וחדר טלוויזיה, הגדלת פתחים לכניסת אור, סיתות מחדש של עמודים עם קשתות לקווים ישרים ועיצוב עכשווי מעודכן.
משך השיפוץ כ-3 שבועות.


סטודיו לאמנות נירית לבב פקר

חלל מדהים ביפו העתיקה ששימש כאורוות סוסים בן מאות שנים מתקופת התורכים, עבר שדרוג ברוח הזמן תוך הקפדה על שימור העבר . יציקת בטון מוחלק בשטח של 250 מ"ר, תשתית חשמל מים ואינסטלציה חדשה, תכנון , ייצור והתקנת גלריה חדשה מקורות פלדה וריצוף בבטון דקורטיבי. תכנון ,ייצור והתקנת 3 גרמי מדרגות מפלדה משולבת במדרכי אלומיניום ורשת דקורטיבית. תכנון וייצור דלת כניסה ממתכת משולבת בזכוכית.
משך הפרויקט כשלושה חדשים.

בניית אתרים 2all