1. דף הבית
  2. רצפות אפוקסי
  3. רצפה אפוקסית

רצפה אפוקסית

אם ברצונכם ליהנות מיתרונותיה של רצפה אפוקסית, כדאי שתחזקו את המקום המיועד עם ציפוי אפוקסי, וזאת משום שהוא עשוי לחסום אלמנטים מזיקים, שעשויים להיכנס למקומות שהתנועה בהם רבה. הרצפה האפוקסית כוללת בתוכה כל מיני סוגים של עמידות, כאלו אשר מוסיפים ערך לשם שיצא לפניה כשיטת ריצוף איתנה ועמידה.


האם רצפה אפוקסית עמידה לחלוטין בפני חדירת מים?

אכן, מלים כדורבנות. רצפה אפוקסית מאוד עמידה בפני כל ניסיון כניסה של מים או של רטיבות. מדובר ברצפה שעשויה מחומר שמאוד עמיד בפני רטיבות, אשר ישמור על הרצפה שלכם, ויגן עליה מפני מקרים של הצפה או של חדירת מים בלתי רצויה. על פי הסוג של רצפת האפוקסי, יש משטחים שיכולים להיות ניחנים בתכונה של יותר מדי חלקלקות, בעוד המים לא ממש נספגו ברצפה. במידה והבחנתם כי המים נאספו מלמעלה, בשל מידת האטימות, אפשר גם להוסיף עוד אחיזה לרצפת האפוקסי באמצעות דרישה לאגרגט עמיד כנגד מקרי החלקות.

האם רצפה אפוקסית חזקה דיה?

נראה על פניו, כי רצפה אפוקסית אכן חזקה דיה. רצפת האפוקסי עשויה גם להתמודד עם כל זעזוע או פגיעה, והן לעמוד בנשיאה של משקל ניכר בגאווה. חוזק העמידה של רצפת האפוקסי מייחד אותה מכל סוג אחרף כאשר נראה בבירור כי רצפת האפוקסי תישאר ככיסוי יציב ואיתן. הוספה של אפוקסי לבטון עשויה לשפר את היכולת שלו להחזיק כל משקל, באשר הוא. כמו כן, קיימים כל מיני סוגים שיכולים גם להגביר את החוזק של פני הבטון בכמות אדירה. מעבר לכך, החוזק של רצפת האפוקסי נמצא אף ביכולת שלו למניעה של קילוף בלתי רצוי, מן הסתם. במידה ורצפת האפוקסי נקשרת לבטון באופן מיטבי, וממשיכה לשמור בנאמנות על קשיחות סטנדרטית, כי אז המשטח שלה יהיה בכל זמן נתון יציב דיו, על מנת להחזיק עומסים כבדים, ולהילחם נכונה בכל בלאי ובעיה. 


מקום עם רצפה אפוקסית
logo בניית אתרים