1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. התקנת ריצוף בטון מוחלק

ריצוף בטון מוחלק - התקנה

אם תחום העיצוב קרוב ללבכם אתם בוודאי כבר מחכים בקוצר רוח לרגע בו תוכלו להתקין גם אצלכם בבית ריצוף בטון מוחלק. מעצבי הפנים המובילים בכל רחבי העולם עושים שימוש רב בבטון וממליצים על רצפת בטון למתחמים פנימיים וחיצוניים. היתרונות הרבים של הבטון יחד עם שביעות הרצון של הלקוחות מבטיחים המשך שימוש קבוע בבטון כחומר גלם ראשי לעיצוב הבית.

השלב הראשון

בעבור כל פרויקט ריצוף בטון מוחלק יש להרכיב תכנית עבודה אישית. הסיבה לכך היא עבודות ההכנה בשטח אותן מתכננים ומבצעים בהתאם לתנאים הקיימים. יהיו מקרים בהם יהיה צורך ביישור של קרקע והוספת חצץ לקראת התקנת ריצוף בטון מוחלק במתחם חיצוני. התקנה על גבי משטחים פנימיים ומשטחי בטון חיצוניים אינה דורשת יישור של הקרקע. כאשר מדובר בהתקנה במשטח אדמה נדרשת פרישת רשתות ברזל למניעת היווצרות סדקים עקב תזוזה של הריצוף.

שלב יציקת שכבת הבטון

אפשר יהיה להתחיל ביציקת הבטון רק כאשר כל עבודות ההכנה הושלמו. חשוב להבהיר שלאחר יציקת הבטון לא תהיה עוד גישה אל התשתיות שמתחת לבטון. משאבת בטון כבדה וחזקה יוצקת כמות מספקת של בטון לכיסוי המשטח כולו. עם סיום מלאכת היציקה יופעל מכשור מתקדם להשטחה והחלקה של הבטון. כעת עלינו להמתין לייבוש ראשוני של הבטון לטובת סימון חלוקות או הטבעה. בסיום התהליך מורחים שכבה של חומר מבריק שמעניקה לריצוף הבטון מראה יוקרתי, מהודר ומודרני.

כמה עולה להתקין ריצוף בטון מוחלק

מחירים של ריצוף בטון משתנים בהתאם לסוג של המשטח, לגודלו ולתנאים בשטח. דרכי הגישה אל המתחם משפיעים גם כן על המחיר היות והצוות נדרש להגיע אל הדירה עם ציוד כבד. המחיר נקבע גם בהתאם לעלויות של חומרי הגלם, מורכבות העבודה ומספר אנשי הצוות הדרושים. כאשר אתם בוחנים את הצעת המחיר חשוב לזכור שריצוף בטון מוחלק הוא השקעה לטווח הארוך. אתם עתידים ליהנות מהתוצאות למשך שנים רבות. העמידות של הבטון יחד עם נוחות השימוש והמראה הקלאסי מבטיחים שאת הריצוף הזה לא תרצו להחליף באחר. חיפוי של בטון מוחלק מתאים לשימוש גם בעבור קירות ומדרגות.

logo בניית אתרים