054-3975111

עפר ניסים

  1. דף הבית
  2. /
  3. התמחויות שלנו
  4. /
  5. מיקרוטופינג

מיקרוטופינג

ציפוי מיקרוטופינג, כפי ששמו מרמז, הוא יציקה עליונה דקה מאוד בעובי של עד 2 מ"מ לערך, של תערבת מלט עם פולימרים ייחודיים, ו אגרגטים חזקים מאוד בגודל כמה מאות מיקרון, שבערבוב עם מים יוצרים תערבת סמיכה שמיושמת בעיקר ע"י מאלג' נירוסטה  ידני על גבי תשתית שיכולה להיות ממגוון רחב של חומרים, בתנאי שהם חזקים מספיק( עץ, מתכת, בטון, זכוכית, כל סוגי האבן), בסיוע של חמרים מחזקים( תערובת אפוקסית ע"ג רשת אינטרגלאס). התהליך מורכב מכמה שלבים ושכבות, כל אחת עם המאפיינים שלה, עד לקבלת משטח אחיד מלוטש, ישר, ונעים מאוד למגע.

יישום זה נועד לאותם מקומות שבהם אין מספיק גובה ליציקת בטון, אין רצון או יכלת להוציא את הריצוף הקיים, מדרגות, פודסטים פנימיים וחיצוניים בטון מוחלק שזקוק לשיפוץ, חדרי אמבטיה, קירות, דלפקים וכיוײב.

היתרונות רבים:
אפשרויות גיוון, שכבה חזקה וקשיחה מאוד, זמן ייבוש מהיר, עבודה עדינה ונקייה, עמידות למים, עמידות לקרינת יום, שליטה בעננות ובמראה הסופי, יישים בכל סוגי המבנים. יישום טכניקה זו מצריך מיומנות מאוד גבוהה, וניסיון מצטבר מהווה יתרון גדול. באמתחתנו תיק עבודות עם מגוון גדול של ביצוע בטכניקה זו, מדירות ובתים, דרך חנויות ובניני משרדים במרכז הארץ

התקשר עכשיו

054-3975111 בניית אתרים 2all