054-3975111

עפר ניסים

  1. דף הבית
  2. /
  3. התמחויות שלנו
  4. /
  5. מדה מתפלסת דקורטיבית

מדה מתפלסת דקורטיבית

מדה מתפלסת היא תרכובת של מלט חול ואגרגט, בשילוב של מספר אלמנטים פולימריים שהשילוב ביניהם ובין מים, גורמים לראקציה כימית  מידית שמתחילה תהליך של ייבוש והתקשות מהירה של החומר, שתוך כדי התקשותו המהירה הוא במצב קרוב לנוזלי שגורם להתפלסות קלה יחסית לבטון, ועם ידע מקצועי מגיע למצב של יציקת משטח ישר לחלוטין שמשמש למגוון צרכים בענף הבנייה.. בינהם שימוש למדה דקורטיבית כרצפה סופית.

אחד השימושים המעניינים של המדה המיתפלסת הוא השימוש שלה כרצפה סופית דקורטיבית. ברמת העיקרון , מדה לא נועדה במקור לשמש כרצפה סופית מסיבות טכניות (שכבה סופגת ולא אטומה מספיק, בלאי גבוה במצב לא אטום ).בשימוש נכון ובשימוש בחומרי כיסוי אפוקסיים פוליאוריתניים נכונים לאחר היציקה, מגיעים לרצפה מוגנת וחזקה שיכולה להגיע לחוזק בלחיצה של 30 מגה פסקל.

מדה מתפלסת דקורטיבית מצליחה לפתור את בעיית העקמומיות ברצפה או לוודא יישור המשטח בעודה זורמת לכל הכיוונים על המשטח. יש לה את היכולת להתאזן וליישר כל משטח עם דגש על רצפות בטון. אין כל צורך בשימוש במכשור מיוחד על מנת ליישר או להחליק את החומר.

הציפוי האפוקסי יכול להיות שקוף, או בכל גוון ממניפת צבעים של ral, מט או מבריק.

שימוש זה נותן פיתרון למקומות בהם לא ניתן לצקת רצפת בטון מזוינת עקב אילוצי גובה יציקה. גובה מדה תעשייתית זו הוא מינימום 2 או 3 ס"מ.

ניתן להגיע לגובה נמוך יותר של 7/8 מ"מ ע"י שימוש בתערובות מדה  בשקים אם יש אילוצי גובה שמצריכים זאת.

שימוש זה הוא בעיקר לשטחים ציבוריים, מחסנים, חנויות, שבילים, אולמות סטודיו, גלריות ועוד.בניית אתרים 2all