1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. בטון דקורטיבי

בטון דקורטיבי במגע של אומן

כחברה שמקפידה על לימוד ותנועה מתמדת, חשיבה יצירתית ומיומנות בעשייה ובבחירת צוותים מקצועיים, אנחנו מאמינים בראש ובראשונה בהגינות, שירות, שקיפות מלאה עמידה בלוח זמנים, שימוש בחומרים נבחרים והקפדה על כל פרט.


קיימות עבודות בנייה ועבודות שיפוצים שדורשות יותר ממיומנות וניסיון. אלו הן עבודות בהן כישורים גבוהים של הקבלן ניכרים בתוצאות. כאשר אתם מחפשים קבלן לעבודת בטון דקורטיבי אצלכם בבית או במשרד, עליכם לבחור נכון בקבלן שמבצע עבודות ברמה גבוהה, מציג המלצות ותמונות של עבודות קודמות, מעסיק צוות עובדים שנבחר בקפידה ומחויב לרמה גבוהה של איכות ושירות. אל תמהרו להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

אם חשבתם עד היום על בטון כחומר גלם גס, אפרורי וזול - הנכם מוזמנים להתרשם מעבודות בטון דקורטיביות מרהיבות. הבטון הפך בשנים האחרונות לחומר גלם מועדף שמשמש לריצוף בדירות יוקרה, וילות, בתי מלון ומוסדות. היתרונות הרבים שמביא עמו הבטון יחד עם הטכניקות החדשות שמספקות תוצאה מרהיבה, הפכו את הבטון לבחירה האולטימטיבית לעיצוב פנים מודרני חכם.

פתרון איכותי ומרהיב

עבודות בטון דקורטיבי שמתבצעות על ידי צוות שמתמחה בתחום מתבססות על שיטות עבודה שמעניקות פתרון ריצוף איכותי, עמיד, בטיחותי ומרהיב ביופיו. בטון דקורטיבי מתאים לשימוש כריצוף פנים וכריצוף חוץ. אם אנכם מכירים עדיין את הבטון הדקורטיבי החדש, אל תמשיכו בתהליכי הבנייה ואל תבחרו עדיין בפתרון ריצוף אחר. כדאי לעצור, להכיר מוצר חדש, להתרשם מאפשרויות העיצוב, לחוש במגע הרך ורק לאחר מכן לקבל החלטות.

יתרונות של בטון דקורטיבי

העמידות והחוזק שמאפיינים את הבטון מהווים יתרון משמעותי. המוצר הדקורטיבי מצליח להשתלב בחללים פנימיים וחיצוניים תוך התאמה לכל סגנונות העיצוב. קיימים היום דגמים רבים של בטון דקורטיבי כך שכל אחד יוכל למצוא לעצמו דגם שתואם את הסגנון האישי ואת קווי העיצוב הקיימים במתחם.

מעצבי פנים מובילים בכל רחבי העולם ממליצים על רצפת בטון דקורטיבית בכל מתחם בו ההתקנה אפשרית. הסיבה לכך היא אפשרות ליהנות גם מעמידות לעשרות שנים גם מנוחות וגם ממראה מעוצב ואסתטי. נדגיש כי הבטון קל לתחזוקה וניקוי. הציפוי הדקורטיבי דוחה כתמים, הריצוף שומר על מראה נקי למשך שנים רבות. ההשקעה בבטון דקורטיבי היא השקעה נבונה לטווח הארוך. בתקציב מינימאלי מושגות התוצאות הטובות ביותר. צרו קשר עוד היום ותקבלו הסבר מלא על אפשרויות העיצוב בבטון אצלכם בבית.

logo בניית אתרים